הצהרת כוונות

כחברה השואפת לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר, מצאנו לנכון להקפיד על הנקודות הבאות:

איכות גבוהה - בחברת יעף אנו מודעים לכך, שלקוח המבצע הזמנה, מצפה לקבל חלקים ברמה הגבוהה ביותר הדרושה לו. חלקים איכותיים ימנעו תקלות בפס ההרכבה בחברתו, ויאפשרו לו לספק את המוצר הטוב ביותר עבור הלקוחות שלו.
החלקים היוצאים משער המפעל בחברת יעף הם חלקים באיכות הגבוהה ביותר בהתאם לדרישות השרטוטים המגיעים מלקוחותינו.
 

מועדי אספקה - אנו מקפידים לספק ללקוחותינו את החלקים עפ"י מועדי האספקה הנדרשים להם, על מנת שאילו יוכלו להמשיך לייצר ולהרכיב את מוצריהם ללא איחורים. כמו כן, כאשר לקוח זקוק בדחיפות לפריט באופן מיידי, אנו נעשה כל מאמץ לייצר עבורו את הפריט גם מהיום למחר.

ביקורת קפדנית - כל הזמנה היוצאת משערי המפעל נבדקת ומבוקרת באופן מלא ע"י מחלקת הביקורת בחברת יעף.
הביקורות מבוצעות עפ"י התקנים המקובלים או עפ"י דרישות מיוחדות מהלקוח. אנו מאושרים STS (אספקת פריטים ישירות לפסי ההרכבה) לחברות כמו רפא"ל, אלאופ, HP ואחרות.

מחירים תחרותיים - עבודה רבת שנים בתחום העיבוד השבבי בשילוב ציוד טכנולוגי מתקדם, הביאו אותנו לרמת יעילות גבוהה, המאפשרת לנו לספק ללקוחותינו חלקים במחירים תחרותיים ביותר. כמו כן, אנו עושים כל העת מאמצים לשיפור בכל הרבדים החל מהתחום הטכנולוגי וכלה בתחומי הלוגיסטיקה והרכש. שיפורים אילו מתורגמים ישירות למחירים אטרקטיביים יותר עבור לקוחותינו.

תמיכה מקצועית - תחום העיבוד השבבי הוא המקצוע שלנו שנים ארוכות, ולכן אנו יכולים לתת יעוץ מקצועי ללקוחותינו בכל הקשור לתכנון לפני הייצור. ניתן להיעזר בנו בשאלות הנוגעות לסוגי חומרי גלם, תהליכי ייצור, מגוון הגימורים וכל נושא אחר הקשור לתחום. עצה טובה במהלך התכנון יכולה לחסוך לך הלקוח עלויות מיותרות בשלבי הייצור וקיצור מועדי אספקה.
אינדקס
הצטרף YAAF ISO 9001-2008 צור קשר
עיקבו אחרינו: