ייצור סידרתי ואבי טיפוס

ייצור סידרתי
בחברת יעף אנו מבצעים ייצור סידרתי של חלקים בכמויות של עשרות בודדות ועד אלפי פריטים בסידרת ייצור. הייצור הסידרתי מבוצע במחרטות CNC עם הזנה אוטומטית וכרסומות CNC במשמרות על מנת לקבל נפחי ייצור גדולים בזמן קצר ככל האפשר. כל סידרת ייצור מבוקרת בביקורת קפדנית ורציפה לכל אורכה על ידי מפעילי המכונות ומבקרי האיכות המנוסים שלנו לטובת קבלת הדיוקים הנדרשים לכל אורך הייצור.
עם סיום ייצורם מועברים החלקים לקבלני משנה מוסמכים להשלמת הגימור (ציפוי, צבע וכדומה), ובהמשך יסופקו לך הלקוח לאחר ביקורת סופית ואריזה מתאימה עם כל הניירת הנלווית (תעודת טיב ח"ג, דו"ח מידות, תעודת טיב גימורים וכדומה).

ייצור אבי טיפוס
אבי טיפוס ניתנים לאספקה ממפעלינו תוך פרק זמן של ימים ספורים ממועד ההזמנה, בין אם מדובר בכרסום או חריטה של חלקי טונגסטן, נירוסטה, אלומיניום וכן חלקים המיוצרים מחומרי גלם אחרים.
הצוות בחברת יעף ערוך ומוכן לקלוט כל בקשה של הלקוחות לטובת ייצור מהיר – מרגע שעבודה חדשה יורדת לרצפת הייצור, מבוצעים במקביל מספר תהליכים החל מהזמנה מיידית של חומרי גלם (במידה ולא זמין במלאי) והמשך בתכנות עפ"י קובץ מודל ושרטוט לייצור. תוך 24 שעות ממועד ההזמנה יכוונו המכונות ויוכנו המתקנים הנחוצים לתחילת ייצור וביצועו בשילוב ביקורת איכות צמודה. במידה ויש צורך בגימורים, יילקחו החלקים באופן מיידי עם סיום ייצורם לקבלני המשנה המוסמכים על ידינו לטובת גימור מהיר.
עם חזרת החלקים משלב הגימורים, תיערך להם ביקורת איכות סופית, ולאחר מכן ישלחו אליך הלקוח החלקים באריזה מתאימה עם כל הניירת הנלווית.

אינדקס
הצטרף YAAF ISO 9001-2008 צור קשר
עיקבו אחרינו: